Team

Ida Haisma
Ida Haisma

Senior Strategic Advisor

+31 (0)6 34 10 32 76
ida.haisma@sim-ci.com

Mark Haaksman
Mark Haaksman

GENERAL MANAGER

+31 (0)6 50 21 80 32
mark.haaksman@sim-ci.com

Huib Schrijvers
Huib Schrijvers

Commercial Manager

+31 (0)6 31 03 16 48
huib.schrijvers@sim-ci.com

Wessel Sluis
Wessel Sluis

Operations Manager | Product owner

+31 (0)6 18 29 24 66
wessel.sluis@sim-ci.com

Martijn Stroeven
Martijn Stroeven

Technical Manager

+31 (0)6 34 10 73 54
martijn.stroeven@sim-ci.com

Ruud de Wolf
Ruud de Wolf

Business Development Manager

+31 (0)6 18 29 24 68
ruud.de.wolf@sim-ci.com

Marina Votyakova
Marina Votyakova

Office Manager

Gijsbert Tijsseling
Gijsbert Tijsseling

Software developer |
Scrum Master

Andres Morales
Andres Morales

GIS Specialist | Scrum Master

Yolanda Gene
Yolanda Gené Proctor

UX | Visual designer

Pelle Koster
Pelle Koster

Software Developer

Eelco Naarding
Eelco Naarding

Scientific Software Developer

Riemer van der Kley
Riemer van der Kley

Software developer

Mathijs Fuller
Mathijs Fuller

Software developer

Roeland Boeters
Roeland Boeters

GIS Specialist

Maikel Grep
Maikel Grep

IT Support | Infra Engineer

Baris Dermirdelen
Baris Demirdelen

AI Specialist

Bart Burkhardt
Bart Burkhardt

Unity Developer

Mukkund Sunjii
Mukkund Sunjii

AI Intern

Privacy voorkeuren
Wij gebruiken cookies om uw ervaring te verbeteren tijdens het gebruik van onze website. Als u onze Services via een browser gebruikt, kunt u cookies beperken, blokkeren of verwijderen via de instellingen van uw webbrowser. We gebruiken ook inhoud en scripts van derden die trackingtechnologieën kunnen gebruiken. U kunt hieronder selectief uw toestemming geven om dergelijke ingesloten derden toe te staan. Voor volledige informatie over de cookies die we gebruiken, de gegevens die we verzamelen en de manier waarop we deze verwerken, raadpleegt u ons Privacybeleid
Youtube
Toestemming om inhoud weer te geven van - Youtube
Vimeo
Toestemming om inhoud weer te geven van - Vimeo
Google Maps
Toestemming om inhoud weer te geven van - Google